Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci
Produkt je vyřazen!
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Jana Vetterová
vetterova@penta.cz
 

Server Qnap TVS-463-4G 2.4GHz, 4GB RAM, 2xHDMI, 2xLAN, 4xSATA (bez disku)

Výrobce

Qnap

Kód4871100
Part No.TVS-463-4G 
EAN:4712511126525 
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Status 
Hodnocení produktu Hodnoceno 0x          
Server Qnap TVS-463-4G 2.4GHz, 4GB RAM, 2xHDMI, 2xLAN, 4xSATA (bez disku)

Podrobnosti o produktu

Popis produktu:

TVS-463 je elegantní 4 jádrový server s ručně vyráběným chladičem a ozdobený zlatou barvou. Výkonné, spolehlivé, bezpečné a škálovatelné řešení NAS s operačním systémem QTS, 4 GB RAM, 2x LAN, 2x HDMI podporuje rozhraní 10 GbE.

Výhody:

Vysoce efektivní řešení úložiště pro úpravu a sdílení videa ve vysokém rozlišení
Zvýšená bezpečnost dat pomocí vysoce výkonného hardwarově urychlovaného 256 bitového AES šifrování svazku NAS a antivirového programu
Použijte zařízení TVS-463 jako počítač pomocí exkluzivní technologie QvPC a podpoře rozlišení 4K
Spouštějte několik virtuálních počítačů na bázi Windows/Linux/Android pomocí Virtualization Station
Spravujte, sdílejte a zálohujte obchodní data pomocí funkce Real-time Remote Replication (RTRR)
Unifikované řešení úložiště NAS a iSCSI-SAN pro virtualizaci serverů
Podporuje VMware®, Citrix® a Microsoft® Hyper-V a pokročilé virtualizační funkce
Překódujte videa ve vysokém rozlišení za chodu nebo offline pomocí jedinečné technologie společnosti QNAP a jedinečnému hardwarovému překódovacímu jádru

Výkonné zařízení

Zařízení TVS-463 je vybaveno úsporným 4jádrovým 64bit procesorem AMD® 2,4 GHz a 4 GB DDR3L-1600 pamětí RAM (rozšířitelná na 16 GB), portem SATA 6 Gb/s a 2 gigabitovými porty LAN (rozšířitelné na max. 4 x GbE porty nebo 2 x GbE + 2 x 10GbE porty) pro bleskurychlé zpracování několik souběžných úloh. Zařízení TVS-463 je výkonné zařízení NAS, které nabízí rychlost čtení a zápisu až 903 MB/s s konfigurací 4 x GbE porty a rychlost 1481 MB/s s konfigurací 10GbE portu. Hardwarové jádro zařízení TVS-463 pro šifrování poskytuje bezkonkurenční výkon ve své třídě s rychlostí 700 MB/s a AES-256bit šifrováním plných svazků, zvyšuje výkon a zabezpečení a zároveň zaručuje bezpečnost důvěrných firemních dat uložených v zařízení TVS-463. Grafická karta AMD Radeon™ HD nové generace poskytuje hardwarově urychlené překódování a dvojitý HDMI výstup s brilantním přehráváním multimédií ve vysokém rozlišení. Pokud nainstalujete nejnovější USB 802.11ac bezdrátovou síťovou kartu, poskytuje zařízení TVS-463 nebývalé přenosové rychlosti pro přenos souborů a vysílání multimédií náročných na přenosové pásmo.

Pohodolný provoz

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS je provoz zařízení TVS-463 opravdu hladký a pohodlný. Jeho inteligentní pracovní plocha umožňuje rychlé vyhledávání požadované funkce, vytvářet zástupce nebo skupiny zástupců na ploše, sledovat důležité systémové informace v reálném čase a otevírat několik oken s aplikacemi a souběžně vykonávat několik úloh a zvyšovat tak efektivitu provozu.

Qsirch

Pomocí Qsirch můžete rychle a snadno nacházet dokumenty, fotografie, videa a hudbu. Tato nová vyhledávací aplikace od QNAP integrovaná do NAS vám umožní najít to, co potřebujete, pomocí přirozeného vyhledávání v reálném čase. Prostě napište vše, co víte o tom, co chcete najít, například části názvu souboru nebo i slova a sousloví z obsahu dokumentu, a Qsirch vám bude zobrazovat seznam nalezených odpovídajících míst s miniaturami, už když budete psát. Qsirch si dokonce pamatuje historii vašich vyhledávání, takže máte možnost ve svých souborech rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali v minulosti. Qsirch představuje obrovské zvýšení produktivity – značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborům na NAS, takže máte možnost soustředit se na jiné úkoly. Poznámka: Je třeba mít 2 GB RAM (pro optimální výkon doporučujeme 4 GB RAM nebo více) a firmware QTS 4.1 nebo novější.

Vestavěné gigabitové ethernetové porty

Zařízení TVS-463 nabízí 2 vestavěné gigabitové ethernetové porty a podporuje 10 gigabitovou vysokorychlostní síť pomocí instalace 10GbE síťového adaptéru. Zařízení TVS-463, připraveno pro 10 GbE, poskytuje bleskurychlou propustnost dat. Společně s jeho velkým úložným prostorem je zařízení TVS-463 ideálním řešením pro datové centrum pro úschovu velkého objemu dat a vyniká v rychlém přenosu dat. Pro technické profesionály nabízí 10GbE domácí laboratorní prostředí.

4K

Zachyťte ještě více detailů s rozlišením 4K. Společně s technologií QvPC můžete připojit zařízení TVS-463 k UHD monitoru s rozlišením 4K pomocí rozhraní HDMI a využít výhod dokonalého obrazu s rozlišením 4k pro zvýšení produktivity. Fotografové si mohou zobrazit ostřejší a jasnější obrazy ve vysokém rozlišení a uživatelé mohou v případě správy virtuálního počítače získat větší pracovní plochu pro jeden monitor.
Poznámka: Přehrávání a překódování videa v rozlišení 4K není podporované.

Technologie AMD-V

Díky podpoře virtualizační technologie AMD-V může zařízení TVS-463 provozovat platformu Virtualization Station a proměnit tak zařízení TVS-463 na zařízení NAS „2 v jednom“, které může pracovat jako zařízení NAS „vše v jednom“ a virtualizační platforma, která podporuje několik operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů (VM), import/export virtuálních počítačů (VM), snímky a umožňuje desktopové operace ve webovém prohlížeči. Pomocí jednoduše použitelného rozhraní můžete bez větší námahy centrálně spravovat všechny virtuální počítače (VM) vytvořené na zařízení TVS-463. Virtuální počítače (VM) můžete také na požádání stahovat z obchodů VM a importovat je do zařízení TVS-463 bez komplikovaných postupů.

Vysoké rozlišení

Zařízení TVS-463, poháněné hardwarově urychleným překódovacím jádrem, poskytuje výjimečné překódování videa ve vysokém rozlišení (1080p) v reálném čase a konvertuje tak videa do formátů, které mohou být snadno přehrávané na počítačích, mobilních zařízeních a chytrých televizorech. Zařízení TVS-463 umožňuje okamžité sledování videí na několika zařízeních - i na těch, které nemají dostatečný výkon nebo mají omezenou podporu souborových formátů - bez potřeby komplikované a zdlouhavé konverze souboru. Pokud se můžete k Internetu připojit pouze přes limitované/omezené připojení, i tak si můžete díky výhodám překódování offline hladké přehrávání videa zvolením předrenderovaného nižšího rozlišení a přehrát video přes File Station, Video Station nebo mobilní aplikaci Qfile bez vlivu na výkon zařízení TVS-463 a spuštěné aplikace. Zařízení TVS-463 také umožňuje nastavení vyhrazené složky pro automatické překódování videa.

Podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP

Zařízení TVS-463 podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP ke sdílení souborů mezi sítěmi Windows, Mac a Linux/UNIX. V zařízení TVS-463 můžete centrálně uschovávat data, záznamy a obrazy ISO z nosičů CD a DVD a chránit je pomocí vestavěného antivirového řešení. Služby Windows AD a LDAP umožňují administrátorům nastavit oprávnění uživatelů pomocí stávajících serverů Windows AD, serverů LDAP nebo vestavěných služeb LDAP. Zařízení TVS-463 podporuje protokol SAMBA v4 a může pracovat jako doménový řadič pro systém Windows a spravovat nastavení oprávnění.

Zálohování dat v systému Windows v reálném čase

Řešení QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v systému Windows v reálném čase a plánované zálohování, včetně archivace e-mailů Outlook. Podporované je také řešení Apple Time Machine, které poskytuje uživatelům systému Mac OS X bezstarostné řešení zálohování dat do zařízení TVS-463. Port USB 3.0 na předním panelu zařízení TVS-463 nabízí funkci kopírování jedním dotykem a můžete tak okamžitě zálohovat data z externího úložiště do zařízení TVS-463 jedním kliknutím nebo zálohovat data ze zařízení TVS-463 na externí úložiště. Jsou podporované i aplikace třetích stran, jako jsou Acronis® True Image a Symantec® Backup Exec.

Obnova dat


Zařízení TVS-463 nabízí různé možnosti obnovy dat. Služba RTRR (Real-Time Remote Replication) podporuje zálohu dat v reálném čase nebo plánovanou zálohu na vzdálené zařízení Turbo NAS nebo servery FTP a synchronizuje soubory z místních složek do vzdálených složek s lepší efektivitou a kratším časem zálohy. Zařízení TVS-463 podporuje také protokol rsync pro pravidelnou zálohu dat na vzdálené servery. Data můžou být zálohovaná a obnovena z různých cloudových služeb včetně Amazon® S3, Amazon Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox® a Google® Drive.

Zabezpečení


V prostředí s otevřenou sítí mohou být obchodní data vystavené nebezpečí odchycení. Zařízení TVS-463 poskytuje několik možností zabezpečení, jako je šifrovaný přístup, blokování IP adres a další. IT administrátoři mohou navíc řídit přístupová práva k různým složkám pro každého uživatele a zabránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. Zařízení TVS-463 je ověřeno 256 bitovým šifrováním na vojenské úrovni FIPS 140-2 AES a zabraňuje tak přístupu neoprávněným uživatelům i v případě krádeže pevných disků nebo celého systému.

Podpora VMware® a Citrix®

Zařízení TVS-463 podporuje VMware® a Citrix® a je kompatibilní s Microsoft® Hyper-V™ a Windows Server 2012 a využívá výhody flexibilního nasazení a správy ve virtualizovaném prostředí. Zařízení TVS-463 podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zlepšení výkonu pomocí odlehčení zátěže serveru pro ESXi respektive Hyper-V. Podporuje také modul QNAP vSphere Client a QNAP SMI-S pro poskytnutí vylepšené efektivity provozu ve spravovaných virtualizačních aplikacích.

Flexibilní svazek QNAP

Flexibilní svazek QNAP poskytuje bezpečnější a flexibilnější možnost jako ukládat data NAS. Tento svazek nové generace nabízí výkonné funkce, jako jsou úložné fronty s několika ochrannými skupinami RAID, svazky s dynamickým zjišťováním a opětovným získáním místa, blokové jednotky iSCSI LUN a rozšíření kapacity on-line. Nástroj QTS Storage Manager úhledně představuje nástroje a možnosti pro správu systémového úložiště, které usnadňuje proces rozšíření kapacity zařízení NAS a správu rozšiřujícího krytu QNAP RAID.

Surveillance Station

Řešení Surveillance Station nabízí profesionální systém správy videa (VMS) pro síťové sledování s uživatelsky přívětivým rozhraním a podporou více jak 2700 kompatibilních IP kamer a rozšířitelných licencí pro kanály IP kamer. Podporuje sledování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku a velký rozsah možných nastavení. Můžete si také na vaše zařízení iOS® nebo Android™ nainstalovat mobilní aplikaci VMobile a spravovat sledované kanály kdykoli a odkudkoli a zajistit tak ochranu vašeho kancelářského prostředí. Můžete také nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit vaše mobilní zařízení na síťovou kameru a okamžitě začít nahrávat do zařízení TVS-463. Zařízení TVS-463 nabízí 4 kanály pro IP kameru zdarma a můžete jejich počet rozšířit zakoupením přídavných licencí až na 40.

Nastavení zařízení

Můžete si vybrat z různých možností jak nastavit zařízeni TVS-463, například použitím nástroje Qfinder Pro pro nastavení bez použití disku CD, pomocí instalace z cloudu na portálu start.qnap.com a unikátního klíče Cloud Key, pomocí mobilního zařízení, kterým naskenujete QR kód na zařízení TVS-463 a následné rychlé instalace, pomocí nastavení přes LCD obrazovku a dokonce pomocí místního nastavení zařízení TVS-463 bez síťového připojení: jednoduše k zařízení TVS-463 připojte klávesnici, myš a obrazovku HDMI a proces nastavení zařízení NAS můžete bez problémů dokončit.

Vestavěná platforma App Center

Díky architektuře x86 podporuje zařízení TVS-463 víc aplikací NAS, než platformy běžící na architektuře ARM. Vestavěná platforma App Center nabízí různé aplikace na požádání vyvinuté společností QNAP a vývojáři třetích stran, včetně nástrojů pro zálohu/synchronizaci, obchodní aplikace, nástroje pro správu obsahu, komunikace, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Je to také centralizované místo pro správu a aktualizace nainstalovaných aplikací. Vývojová platforma QNAP si navíc osvojila ducha otevřeného zdrojového kódu a umožňuje vývojářům vytvářet vlastní aplikace a přidávat téměř neomezený potenciál pro zařízení TVS-463.

Parametry:

CPU: AMD G-series GX-424CC 4jádrový, 2,4 GHz s Radeon™ graphics
Paměťoý slot: 2
Paměť: 4 GB
Flash paměť: 512 MB DOM
Kompatibilní typ disků: 4 x 3,5" nebo 2.5" SATA  6Gb/s, SATA 3 Gb/s pevné disky nebo SSD
Pevné disky: 4 x Hot-swappable tray
LAN Port: 2 x Gigabit RJ-45 Ethernet port
PCIe Slot: 1x (PCIe Gen2 x 4)
LCD Panel: mono-LCD displej s podsvícením, Enter a Select tlačítka pro nastavení
LED indikátory: napájení, systém, LAN, USB, HDD 1-4
USB: 5 x USB 3.0 port (pření: 1x, zadní: 4x)
HDMI: 2 (Mirrored Display), 1.4a
Note: 4K video playback and transcoding are not supported
Tlačítka: napájení, systém, USB One-Touch-Backup, reset
Alarm: bzučák
IR dálké ovládání: QNAP RM-IR002, MCE
Typ: Tower
Rozměry: 177 x 180 x 235 mm
Hmotnost: 4,56 kg
Napájení: spánek 2,26 W, HDD standby 34,77 W, v provozu 50,38 W
Hladina hluku: 18,2 dB (A)
Teplota: 0-40°C
Napájení: ATX 250 W, 110-240 V AC, 50-60 Hz, 5 A
Zabezpečení: Kensington
Fan: 1 x tichý chladící ventilátor (12 cm, 12 V DC)


Produkt manažer:

Jana Vetterová, vetterova@penta.cz


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/tvs-463


Zařazení produktu


    Servery
        NAS 14296

Parametry
Název Hodnota
Hladina hluku: 18,2
Hmotnost (kg): 4,56
Kompatibilní typ disku: 4 x 3.5”or 2.5”SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s hard drive or SSD
Maximální kapacita HDD (TB): Bez interního HDD
Maximální počet HDD: 4
Maximální počet IP kamer: 40
Obsah balení: Jednotka, rj-45 kabel, adapter, sroubky
Operační paměť (GB): 4GB DDR3L-1600 x 1
Počet LAN portů: 2
Počet USB 2.0: 0
Počet USB 3.0: 5
Procesor: AMD G-series GX-424CC quad-core 2.4 GHz processor with Radeon™ graphics
Provedení: Desktop
RAID: Ano
Rozměry š x v x h (mm): 180 x 177 x 235
Spotřeba provoz (W) : 50,38
Úsporný režim (W): 2,26
Vhodné pro použití: Home, Office
WiFi: Ne
Související dokumenty
Datasheet:  TVS-x63-Series_A4-DM_(EN)_51000-023756-RS_201501_B.pdf


 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem:ano ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  KAP - KAP - Katovice prodejna, OVA - OVS - Ostrava sklad, KAT - KAT - Katovice hlavní sklad, STH - STH - Strakonice sklad Heydukova, EXT - externí, FOTO - Fototrade
S = sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně); H = hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakci;
Barvy: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka; fialová = Doprodej; Oranžově = AKCE mailing;
Sklad: - je skladem, - k dispozici do 48 hodin, - není skladem; po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

K provozování našeho webu dealer.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.