Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci
Produkt je vyřazen!
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Jana Vetterová
vetterova@penta.cz
 

Server Qnap TS-453BT3-8G 1.5GHz, 8GB RAM, 2xHDMI, 2xLAN, 4xSATA, 2xThunderbolt 3 (bez disku)

Výrobce

Qnap

Kód4871093
Part No.TS-453BT3-8G 
EAN:4712511127225 
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Status 
Hodnocení produktu Hodnoceno 0x          
Server Qnap TS-453BT3-8G 1.5GHz, 8GB RAM, 2xHDMI, 2xLAN, 4xSATA, 2xThunderbolt 3 (bez disku)

Podrobnosti o produktu

Popis produktu:

Server Qnap TS-453BT3-8G je 4jádrový server s 2x Thunderbolt 3 porty, 8 GB RAM, M.2 SSD cache pamětí a konektivitou 2x HDMI, 2x LAN. Elegantní server s OLED panelem je díky výkonným hardwarovým schopnostem a nástrojům s množstvím funkcí nejlepším řešením NAS pro mediální studia nebo malé kreativní pracovní skupiny, které si chtějí značně zjednodušit pracovní postupy.

Vysoký výkon

Díky čtyřjádrovému 1,5 GHz procesoru Intel® Celeron® J3455 (navýšení až na 2,3 GHz), 8 GB DDR3L RAM, duálním gigabitovým LAN portům a 6 Gb / s SATA diskům přináší TS-453BT3 rychlost čtení/zápisu až 683 MB / s a až 683 MB/s s AES-NI šifrováním, což znamená vysoký výkon i při zachování zabezpečení vašich dat. Port Thunderbolt 3 podporuje rychlosti až 514 MB / s, a tak umožňuje rychlý přístup k souborům. Pomocí portů Thunderbolt 3 můžete také připojit zařízení USB Type-C pro přenos velkých mediálních souborů napříč zařízeními, což přináší efektivnější pracovní postupy.

Plynuá editaci videa

TS-453BT3 je dokonalou volbou pro uživatele počítačů Mac s Thunderbolt 3 a může být použit i s počítačem Mac s Thunderbolt 2 pomocí vhodného adaptéru. Zvýšená přenosová šířka u Thunderbolt 3 umožňuje plynulou editaci videa a rychlejší sdílení souborů pro fotografy, filmaře a grafické návrháře. Až 2 zařízení Thunderbolt mohou být připojena k TS-453BT3 na úpravu fotografií a zvuku v reálném čase, aniž by došlo ke snížení výkonu. Protože Final Cut Pro® X 10.3 podporuje sdílení souborů prostřednictvím SMB, mohou se uživatelé Windows a jiných zařízení využívajících Thunderbolt™ 3, 10GbE nebo GbE připojení efektivněji zapojit do pracovních postupů pro střih videa. Poznámka: Kabely Thunderbolt se prodávají samostatně. Konvertory Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 nemusí být kompatibilní s některými modely počítačů se systémem Windows. Pro profesionální kolaborativní editaci videí je doporučeno použít NAS sérieTVS-x82T.

Inovativní konvertor Thunderbolt

Inovativní konvertor Thunderbolt – Ethernet (T2E) umožní vašim zařízením Mac® přístup do 10GbE sítí prostřednictvím TS-453BT3, což přináší flexibilní, pohodlný a účinný přenos dat, aniž by bylo nutné kupovat další adaptéry nebo redukce. Poznámka: Při použití virtuálního přepínače může být ovlivněna rychlost přenosu přes T2E. QNAP usiluje o vylepšení a optimalizaci výkonu T2E.

10GBASE-T port

10GBASE-T port zajišťuje, že TS-453BT3 splňuje požadavky 10 GbE infrastruktury a může efektivně řídit přenosy dat vyžadující velkou přenosovou šířku. Předinstalovaná rozšiřující karta M.2 SATA SSD/10GBASE-T se dvěma porty umožňuje caching nebo automatické stupňování Qtier a zvyšuje tak výkon NAS, aniž by obsazovala diskové pozice. Zahrnutá rozšiřující karta QM2 (QM2-2S10G1TB) je přizpůsobena pro použití pouze s modelem TS-453BT3. Model TS-453BT3 je také kompatibilní s následujícími rozšiřujícími kartami QM2: QM2-2S, QM2-2P, QM2-2S10G1T, QM2-2P10G1T.

Posuvný kryt

TS-453BT3 je vybaven posuvným krytem umožňujícím instalaci 3,5" pevných disků bez použití nástrojů, což zjednodušuje nastavení a údržbu. Přední OLED panel zobrazuje informace o systému (jako je teplota CPU, rychlost větráků a kapacita pevných disků, svazků a LUN) a tak umožňuje rychle zobrazit celkový stav systému. Prachu vzdorná kapacitní dotyková tlačítka vám umožní jednoduše probudit obrazovku, změnit síťová nastavení IP a heslo hostitele nebo dokonce restartovat a vypnout systém.

Inteligentní služby

QNAP poskytuje spolehlivé a flexibilní řešení pro zálohování a obnovu po haváriích, a tak pomáhají podnikům a organizacím efektivně provádět denní zálohování pro počítače, VM a další zařízení. Díky mnoha aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu správy, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Uživatelsky přívětivý systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěné Centrum aplikací s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS posílený o inteligentní služby, které zjednodušují systémové operace a správu, prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností a poskytuje Vám optimalizovaný prožitek v cloudu. Virtualization Station a Container Station přinášejí rozsáhlé řešení pro nasazení ve virtualizačním prostředí. Spolehněte se na virtualizační aplikace QNAP, se kterými snadno najdete vhodné řešení přizpůsobené Vaším specifickým požadavkům.

Podporuje SMB, NFS a AFP

TS-453BT3 podporuje SMB, NFS a AFP, a umožňuje vám tak rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TS-453BT3 stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TS-453BT3 lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

Připojte se k HDTV

Připojením TS-453BT3 k HDTV nebo AV přijímači prostřednictvím HDMI výstupu můžete přímo zobrazovat multimediální obsah uložený na TS-453BT3 na větší obrazovce. Můžete si také stáhnout a nainstalovat rozmanité multimediální aplikace z Ubuntu Software Center přes QNAP Linux Station. HD Station společnosti QNAP uživatelům také umožňuje přímo si vychutnávat multimédia pomocí přehrávače HD Player nebo přehrávačů třetích stran, jako je Plex Home Theater.

Qsirch

Qsirch je fulltextový vyhledávač od společnosti QNAP, který dokáže rychle najít požadované soubory na vašem NAS. Qsirch může vyhledávat přes 6 000 formátů souborů a může používat více než 30 podmínek vyhledávání. Doporučené nebo podobné soubory se také zobrazují na stránce náhledu vyhledávání podle zadaných klíčových slov a podmínek. Profesionální fotografové mohou vyhledávat soubory i podle typu objektivu, což významně zkrátí čas vyhledávání a mohou tak věnovat více času úpravě.

Pokročilá grafika

TS-453BT3 vybavený pokročilou grafikou Intel® HD Graphics 9. generace podporuje dvoukanálové hardwarové dekódování 4K H.264/H.265 a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních. Hardware modelu TS-453BT3 umožňuje hardwarové dekódování, kódování a překódování H.264/H.265. Nicméně kvalita přehrávání se může lišit s ohledem na faktory, jako je software pro přehrávání, formáty souborů, využití systému a dostupná přenosová šířka.

Dálkové ovládání

TS-453BT3 nabízí bezplatné dálkové ovládání (RM-IR004). Na vašem dálkovém ovládání QNAP můžete pomocí QButton upravit akce jednotlivých tlačítek, jako například prohlížení přednastaveného dozorovacího kanálu na Surveillance Station, a to vám poskytne pohodlné ovládání pro vaše multimediální zážitky. TS-453BT3 nabízí 4 bezplatné kanály k IP kamerám, které můžete zakoupením doplňujících licencí rozšířit až na 40 kanálů.

Parametry:

CPU procesor: čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz, navýšení až na 2,3 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: Intel® HD Graphics 500
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 8 GB RAM (2 x 4 GB DDR3L)
Maximální paměť: 8 GB (2 x 4 GB)
Paměťový slot: 2 x SODIMM DDR3L
Pozice pro diskové jednotky: 4 x SATA 6 Gbps
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA SSD
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280 SATA 6 Gbp/s SSD
Poznámka: M.2 SSD je volitelný, operace na M.2 SSD mohou snadno vytvářet nadměrné množství tepla, a proto doporučujeme nainstalovat si na M.2 SSD chladič (od QNAP nebo od externího poskytovatele).
Podpora akcelerace SSD cache: pozice na disky 1 až 4, M.2 sloty 1 až 2, volitelné: SSD využívající rozšiřující slot PCIe
Vyměnitelné za provozu: ano
Následující položky nepodporují hot swap: M.2 SSD jednotky, SSD cache disky, SSD jednotky využívající rozšiřující sloty PCIe
10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GBASE-T RJ-45
Gigabitový Ethernet port: 2 x RJ45
Slot PCIe: 1 x PCIe 2.0 x2
Poznámka: S předem nainstalovanou rozšiřující kartou QM2, která zahrnuje 10GbE 10GBASE-T port a dva M.2 SSD sloty.
Port Thunderbolt: 2 x Thunderbolt 3
Port USB: 5 x USB 3.0 (Přední strana: 1 x Kopírování jedním dotykem; Zadní strana: 4)
HDMI výstup: 2 x HDMI 1.4b (rozlišení až 3840 x 2160 při 30 Hz)
Zvuk: 2 x 3,5 mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5 mm výstupní zvukový konektor, 1 x reproduktor
Poznámka: reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Panel displeje: monochromatický OLED displej s tlačítkem Zadat a Výběr s kapacitním snímáním
Kopírování na USB jedním dotykem: ano
Přední strana: USB 3.0 Type-A
Snímač IR: dálkové ovládání QNAP RM-IR004 (kompatibilní s MCE)
Tvarový činitel: desktop
Rozměry (V x Š x H): 168 x 170 x 226 mm
Hmotnost: 2,51 kg
Napájecí jednotka: 120 W, 100–240 V AC, 50 / 60 Hz
Ventilátor: systém: 1 x 12 mm
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 až 40°C (32 až 104°F), 5 až 95% bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru 27°C (80,6°F)
Bezpečnostní slot: Kensington


Produkt manažer:

Jana Vetterová, vetterova@penta.cz


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-453bt3


Zařazení produktu


    Servery
        NAS 14296

Parametry
Název Hodnota
Hmotnost (kg): 2,51
Kompatibilní typ disku: 3,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA SSD
Maximální kapacita HDD (TB): Bez interního HDD
Maximální počet HDD: 4
Maximální počet IP kamer: 40
Obsah balení: Jednotka, rj-45 kabel, adapter, sroubky
Operační paměť (GB): 8 GB RAM (2 x 4 GB DDR3L)
Počet LAN portů: 3
Počet USB 2.0: 0
Počet USB 3.0: 5
Procesor: Čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz, navýšení až na 2,3 GHz
Provedení: Desktop
RAID: Ano
Rozměry š x v x h (mm): 170 x 168 x 226
Spotřeba provoz (W) : 38,1
Vhodné pro použití: Home, Office
WiFi: Ne


 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem:ano ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  KAP - KAP - Katovice prodejna, OVA - OVS - Ostrava sklad, KAT - KAT - Katovice hlavní sklad, STH - STH - Strakonice sklad Heydukova, EXT - externí, FOTO - Fototrade
S = sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně); H = hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakci;
Barvy: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka; fialová = Doprodej; Oranžově = AKCE mailing;
Sklad: - je skladem, - k dispozici do 48 hodin, - není skladem; po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

K provozování našeho webu dealer.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.