Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci
Produkt je vyřazen!
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Jana Vetterová
vetterova@penta.cz
 

Server Qnap TS-453Bmini-8G 1.5GHz, 8GB RAM, 1xHDMI, 2xLAN, 4xSATA (bez disku)

Výrobce

Qnap

Kód48710921
Part No.TS-453Bmini-8G 
EAN:4713213510377 
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Status 
Hodnocení produktu Hodnoceno 0x          
Server Qnap TS-453Bmini-8G 1.5GHz, 8GB RAM, 1xHDMI, 2xLAN, 4xSATA (bez disku)

Podrobnosti o produktu

Popis produktu:

4jádrový NAS TS-431X-8G podporuje čtyři pevné disky a je dodáván s vestavěným portem 10 GbE SFP+ pro pečlivé zpracovávání dat. Je vybavený operačním systémem QTS, 8 GB DDR3 RAM a 3x LAN. Zařízení poskytuje všestranné komplexní serverové funkce a jedinečné prvky, jako je Container Station, která usnadňuje rozvoj Internetu věcí (IoT), a VJBOD (Virtual JBOD), což je funkce, která umožňuje rozšířit kapacitu NAS využitím nevyužitého úložného prostoru jiného zařízení NAS. Je ideální pro podniky, které potřebují zálohování, obnovení, soukromý cloud, ukládání pro virtualizaci a zajištění své IT infrastruktury do budoucna pro sítě 10 GbE.

Vynikající rychlost

Zařízení TS-431X je vybaveno čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-212 1,7 GHz od AnnapurnaLabs, jejíž vlastníkem je Amazon a 2 GB / 8 GB DDR3 RAM (navýšitelná až na 8 GB). V kombinaci se SATA 6 Gb/s portem, jedním portem sítě 10 GbE SFP+ LAN a dvěma porty Gigabit LAN poskytuje zařízení TS-431X rychlosti až 956 MB / s, díky čemuž zvládne úkony náročné na šířku pásma. Podporuje 256-bitové šifrování AES celých svazků a poskytuje vynikající rychlosti až 312 MB / s a zároveň zajišťuje ochranu citlivých podnikových údajů uložených na NAS.

Container Station

Container Station exkluzivně integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®, takže vám umožní provozovat na TS-431X větší počet izolovaných systémů Linux® a navíc stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub® pro neomezený počet kontejnerových aplikací. A co je ještě lepší, Container Station podporuje platformu QIoT Containers, která umožňuje rychle strukturalizovat vaše prostředí IoT, a implementaci do vašeho soukromého IoT cloudu, což podporuje mikro služby a modernizaci starších aplikací pro zvýšení obchodních příležitostí.

Nástroj Qsirch

TS-431X podporuje vyhledávací nástroj Qsirch pro rychlé vyhledávání souborů. Qsirch podporuje zobrazování náhledů miniatur a dokonce si pamatuje vaši historii vyhledávání, čímž vám umožní rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali dříve. Vylepšená aplikace Qsirch přidává „vyhledávací operátory“ a pokročilý filtr a štítky pro vyhledávání, díky čemuž můžete vyhledávat soubory rychleji s přesnějšími výsledky. Qsirch také obsahuje Helper pro Google Chrome a Mozilla Firefox, který umožňuje vyhledávat soubory na vašem NAS pomocí Google Search. Qsirch výrazně zvyšuje produktivitu, protože značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS a tím vám umožní soustředit se na jiné úkoly.
Poznámka: Qsirch vyžaduje alespoň 2 GB paměti.

QmailAgent

Spravovat e-maily a kontaktní informace, které jsou roztroušené po různých počítačích, zařízeních a účtech může být velmi těžké – a to nemluvíme o tom, že důležité e-maily nebo kontaktní informace se ztratí nebo jsou nepřístupné kvůli zavření účtu nebo selhání/ztrátě zařízení. QmailAgent a Qcontact zd společnosti QNAP vám pomáhají centrálně ukládat a spravovat e-maily a kontaktní informace, díky čemuž jsou kdykoli přístupné pro všechna vaše zařízení – a díky výkonnému vyhledávacímu nástroji Qsirch můžete snadno vyhledávat kontakty a e-mail, ať je potřebujete kdekoli.

Notes Station

Notes Station pomáhá organizovat poznámky pro váš osobní a pracovní život. Snadno můžete upravovat text, vkládat obrázky/soubory z NAS, vylepšovat obrázky pomocí nástroje pro editaci obrázků, vytvářet odkazy ke sdílení pro sdílení poznámek, zálohovat/obnovovat poznámky pomocí snímků a zajistit soukromí pomocí hesla a šifrování. Můžete také zvát lidi ke spolupráci na poznámkách a uspořádat skvělou týmovou spolupráci! Notes Station nabízí bezpečný a praktický způsob psaní poznámek, které jsou plně pod vaší kontrolou na vašem soukromém cloudu v zařízení TS-431X.

Inteligentní agentské služby

Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Dále byly přidány nové inteligentní agentské služby pro zjednodušení systémových operací a správy. Systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěnou aplikaci App Center s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby vám přinesl optimalizovaný prožitek v prostředí cloud, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Nový nástroj QVPN

Nová aplikace QVPN integruje nastavení serveru VPN a VPN klienta a umožňuje využití TS-431X v roli VPN serveru s podporou L2TP/IPsec, OpenVPN a PPTP, díky čemuž vám umožní zabezpečený přenos dat sdílených v rámci privátních místních sítí. Také jej lze používat jako VPN klienta pro připojení k jiným VPN serverům (je možné připojit více serverů najednou) nebo k virtuálním privátním sítím přes PPTP a OpenVPN pro zabezpečený přenos dat. Ke svému NAS a k domácímu VPN serveru můžete připojovat zařízení pro přístup k datům na LAN. Například je možné se připojit přes VPN Client na svém NAS k VPN serverům v zahraničí, abyste získali přístup ke službám, jejichž provoz je ve vaší zemi omezen.

Podporuje SMB, NFS a AFP


TS-431X podporuje SMB, NFS a AFP a umožňuje vám rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TS-431X stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TS-431X lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

Flexibilní zálohovací řešení

TS-431X nabízí flexibilní zálohovací řešení pro uživatele Windows® a Mac®. Podporuje také Hybrid Backup Sync, který konsoliduje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat na místní a vzdálená úložiště i úložiště v cloudovém prostředí v rámci plánu na ukládání dat a jejich obnovení po havárii. K podporovaným službám prostředí cloud patří například Amazon® Glacier, Azure™ Storage, Google Cloud Storage™, Google Drive™, Microsoft® OneDrive® for Business, Dropbox®, Amazon® Drive, Yandex® Disk, Box®, hubiC® a služby kompatibilní s Amazon® S3/OpenStack Swift/WebDAV.

Četné možnosti zabezpečení

V prostředí otevřených sítí se podniková data mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-431X poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například antivirus, šifrování přístupu, blokování adres IP, ověřování dvěma kroky, a další. IT administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-431X podporuje 256-bitové šifrování AES, čímž brání neoprávněnému přístupu k citlivým podnikovým údajům a jejich narušení i v případě krádeže pevných disků nebo i celého systému. Podporovány jsou také server Windows AD, server LDAP a vestavěná služba LDAP.

Surveillance Station

Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) pro síťový dohled, který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Můžete použít aplikaci Vmobile pro iOS® nebo Android™ a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své kanceláře, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš TS-431X. TS-431X nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 30 kanálů dokoupením doplňujících licencí.

QNAP VJBOD

Kromě užití fyzických rozšiřujících úložných jednotek je tu ještě další možnost rozšíření úložné kapacity na NAS. QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový svazek JBOD, který vám umožní rozšířit úložiště QNAP NAS o nevyužitý úložný prostor dalších jednotek QNAP NAS. Zařízení TS-431X podporuje VJBOD pro ekonomické rozšíření úložné kapacity dalších zařízení QNAP NAS o jeho nevyužitý úložný prostor. Vytvářet můžete také virtuální seznamy úložišť a svazky na virtuálních discích k provozování služeb na NAS.

Upozornění:
NAS založené na ARM momentálně nepodporují funkci VJBOD "Host", využívající jiný úložný prostor NAS
Vzdálený QNAP NAS musí podporovat iSCSI a Storage Pools a využívat QTS 4.2.1 (nebo pozdější)

Parametry:

CPU: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-212 Dual-core 1.7GHz ARM® Cortex-A15 Processor
Systémová paměť: 8 GB DDR3 RAM    
RAM sloty: 1 x SODIMM (max. 8 GB)
Flash Memory: 512 MB NAND flash
Počet HDD: 4

Rozhraní:

4 x 3,5" / 2,5" SATA 6Gb/s HDDs/SSDs; Hot-swappable
USB:
4 x USB 3.0 port (přední 1x, zadní 3x)
1 x USB 2.0 port (zadní)
10 GbE LAN: 1 x 10 Gigabit SFP+ LAN Port
LAN Port: 3 x GbE RJ45

LED indikátory: stav systému, HDD, USB, LAN
Tlačítka: napájení, reset, USB One-Touch-Copy
Systém upozornění: bzučák
Provedení: tower
Rozměry: 169 x 160 x 219 mm
Hmotnost: 2 kg
Spotřeba: provozní 26,7 W, ve standby: 11,65 W
Teplota: 0 - 40 °C
Relativní hmotnost: 5 až 95 %
Napájení: externí adapter 90 W, 12 V
Hladina hluku: 16,9 dB (A)
Zámek: Kensington
Fan: 1 x 12 cm smart Fan (12 V DC)


Produkt manažer:

Jana Vetterová, vetterova@penta.cz


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-453bmini


Zařazení produktu


    Servery
        NAS 14296

Parametry
Název Hodnota
Hladina hluku: 16,9
Hmotnost (kg): 2
Kompatibilní typ disku: 4 x 3.5"/2.5" SATA 6Gb/s HDDs/SSDs
Maximální kapacita HDD (TB): Bez interního HDD
Maximální počet HDD: 4
Maximální počet IP kamer: 40
Obsah balení: Jednotka, rj-45 kabel, adaptér, šroubky
Operační paměť (GB): 8GB DDR3L
Počet LAN portů: 2
Počet USB 2.0: 1
Počet USB 3.0: 4
Procesor: 14nm Quad-core Intel® Celeron® J3455 1.5 GHz (burst up to 2.3 GHz)
Provedení: Desktop
RAID: Ano
Rozměry š x v x h (mm): 151 x 210 x 200
Spotřeba provoz (W) : 24,32
Úsporný režim (W): 10,95
Vhodné pro použití: Home, Office
WiFi: Ne
Související dokumenty
Datasheet:  qnap-1-ts-453bmini_-en-_51000-024252-rs_web.pdf


 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem:ano ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  KAP - KAP - Katovice prodejna, OVA - OVS - Ostrava sklad, KAT - KAT - Katovice hlavní sklad, STH - STH - Strakonice sklad Heydukova, EXT - externí, FOTO - Fototrade
S = sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně); H = hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakci;
Barvy: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka; fialová = Doprodej; Oranžově = AKCE mailing;
Sklad: - je skladem, - k dispozici do 48 hodin, - není skladem; po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

K provozování našeho webu dealer.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.