Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci

Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A1 samonosný, tah 500N, Black Plášť - metráž

Výrobce

OEM

Kód51006033
Part No.LEXI-DROP-8-9/125_m 
EAN: 
Dostupnost
KAT   KAP   STH   OVA    EXT
               
Objednat
Vaše cena bez DPH 10.60 Kč  
DPH 21%
Vaše cena s DPH 12.80  Kč  
MOC bez DPH 10.60 Kč
MOC s DPH a poplatky 12.83 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusSpec. nabídka 
Hodnocení produktu Hodnoceno 0x          
Optický kabel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A1 samonosný, tah 500N, Black Plášť - metráž

Podrobnosti o produktu

Popis produktu:

Popis produktu:

Optický singl mode 8 vláknový univerzální -  černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.
Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.
Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m  v ideálních podmínkách až 120 m
Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.

Počet vláken: 8
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km ,  1550nm <0.25dB/km
Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N)
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Malý poloměr ohybu
Značená metráž

Pracovní podmínky:
Teplota při instalaci: -20° až +60°C
Teplota při provozu: -40° až +70°C
Teplota při skladování: -40° až +70°C


Produkt manažer:

Martin Gebel, 383369126, 606689998, gebel@penta.cz


Zařazení produktu


    Síťové optické prvky
       Kabely
        Kabely 14751
           9/125 14565


    Kabely, redukce, switche
       Síťové optické kabely
          Kabely
              9/125 42029

Parametry
Název Hodnota
Kategorie: 9/125


 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem:ano ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  KAP - KAP - Katovice prodejna, OVA - OVS - Ostrava sklad, KAT - KAT - Katovice hlavní sklad, STH - STH - Strakonice sklad Heydukova, EXT - externí, FOTO - Fototrade
S = sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně); H = hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakci;
Barvy: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka; fialová = Doprodej; Oranžově = AKCE mailing;
Sklad: - je skladem, - k dispozici do 48 hodin, - není skladem; po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu





K provozování našeho webu dealer.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.