Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci

Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125, G.657A1 Black Plášť 1000m

Výrobce

OEM

Kód51006032
Part No.LEXI-DROP-4-9/125 
EAN: 
Dostupnost
KAT   KAP   STH   OVA   P1S    EXT
                  
Objednat
Vaše cena bez DPH 6.90 Kč  
DPH 21%
Vaše cena s DPH 8.35  Kč  
MOC bez DPH 6.90 Kč
MOC s DPH a poplatky 8.35 Kč
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusSpec. nabídka 
Hodnocení produktu Hodnoceno 0x          
Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125, G.657A1 Black Plášť 1000m

Podrobnosti o produktu

Popis produktu:

Optický singl mode 4vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.
 
Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce.

Délka převěsů je závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m, v ideálních podmínkách až 120 m. Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.

Cena uvedena za 1m, prodej pouze v celém klubku 1000m.

Parametry:

Počet vláken: 4
Použití: vnitřní / venkovní
Barva pláště: černá
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
Útlum: 1310 nm < 0,36 dB / km , 1550 nm < 0.25 dB / km
Nosný prvek: kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N)
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Malý poloměr ohybu
Značená metráž: ano

Pracovní podmínky:

Teplota při instalaci: -20 °C až + 60 °C
Teplota při provozu: -40 °C až + 70 °C
Teplota při skladování: -40 °C až + 70 °C


Produkt manažer:

Martin Gebel, 383369126, 606689998, gebel@penta.cz


Zařazení produktu


    Síťové optické prvky
       Kabely
        Kabely 14751
           9/125 14565


    Kabely, redukce, switche
       Síťové optické kabely
          Kabely
              9/125 42029

Parametry
Název Hodnota
Délka kabelu (m): 1000
Kategorie: 9/125


 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem:ano ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  KAP - KAP - Katovice prodejna, OVA - OVS - Ostrava sklad, KAT - KAT - Katovice hlavní sklad, P1S - P1S - Praha A.Staška sklad, STH - STH - Strakonice hlavní sklad, MXM - Maxim, EXT - externí, FOTO - Fototrade
S = sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně); H = hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakci;
Barvy: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka; fialová = Doprodej; Oranžově = AKCE mailing;
Sklad: - je skladem, - k dispozici do 48 hodin, - není skladem; po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu





K provozování našeho webu dealer.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.