Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-S3 určené pouze pro bezzrcadlovky se zoomem - digitální fotoaparát, který kombinuje vlastnosti digitálních zrcadlovek a kompaktů (např. Olympus PEN, Sony NEX, Nikon 1 nebo Canon EF-M).
Vaše cena: 1 454 Kč 
s DPH: 1 759 Kč 
Mitsubishi EASY GIFTSBOX - černá krabička na fotky s kapacitou 100 fotek a lepící folií pro přilepení titulní fotky na přední stranu.
Vaše cena: 32 Kč 
s DPH: 39 Kč 
Kinofilm Kodak Color Plus 200 DB 135-36.
Vaše cena: 52 Kč 
s DPH: 63 Kč 
Lehký kompaktní stylový fotoaparát Fujifilm Instax mini 8 s vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Obsluha je jednoduchá - zkontrolujte nastavení pomocí LED indikátoru a stiskněte spoušť.
Vaše cena: 1 810 Kč 
s DPH: 2 190 Kč 
D Clean Profesionální mikrofázová utěrka D-WIPES (20 x 20 cm) lze použít na TFT/ LCD/Plasma monitory.
Vaše cena: 32 Kč 
s DPH: 39 Kč 
Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-570 pro digitální fotoaparáty se zoomem. Chrání fotoaparát před mlhou, vodou, sněhem, pískem a prachem. Toto pouzdro má zabudovaný nástavec pro objektiv, díky kterému je možno použít zoom i uvnitř pouzdra.
Vaše cena: 751 Kč 
s DPH: 909 Kč 
Designové pouzdro pro kompaktní fotoaparáty na opasek + řemínek na krk, bezpečný horní přístup s odklápěním od těla, světlý interiér s kapsičkou, vnitřní rozměry 6x2,5x9,5 cm, barva černá/oranžová.
Vaše cena: 222 Kč 
s DPH: 269 Kč 
Fototiskárna od společnosti Mitsubishi - nejlepší, nejrychlejší a energeticky nejúspornější tiskárna CP-D70DW s kompaktními rozměry pro PC (Windows XP, Vista, 7) a MAC.
Vaše cena: 24 740 Kč 
s DPH: 29 935 Kč 
Fototiskárna od společnosti Mitsubishi - nejlepší, nejrychlejší a energeticky nejúspornější tiskárna CP-D707DW s revoluční dvoupatrovou konstrukcí pro PC (Windows XP, Vista, 7) a MAC.
Vaše cena: 32 690 Kč 
s DPH: 39 555 Kč 


Aktuality a novinkySafeprint dárky

Nakupujte u nás SAFEPRINT a užijte si dárky

Potřebujete tisk pomocí Androidu? Nebo Apple iOS? Či klasicky Windows? Vše dokážeme pomocí pokladních tiskáren STAR

Tiskárny STAR Micronics umějí tisk ze všech operačních systémů, tabletů a mobilních zařízení. Stačí si vybrat správné připojení


Krásný design, variabilita a spolehlivost - to jsou systémy FEC

Pokladní systémy FEC vynikají svým designem a spolehlivostí. Je možné přidání nejrůznějšího příslušenství, jako jsou čtečky karet, zákaznické displeje a nebo zobrazovací monitory na reklamu.

[Další zprávy]