Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Organizér kabeláže Easy Product EasyWRAP guma na svázání kabelů blue slouží ke slučování kabelových rozvodů.
Vaše cena: 95 Kč 
s DPH: 115 Kč 
Díky Fujifilm Instax 210 Instant Camera CN uvidíte své fotografie ihned ! Vyfoťte a ihned Vám vyleze snímek ve velikosti kreditní karty, která se Vám díky instantní technologii během několika minut vybarví v opravdovou fotografii.
Vaše cena: 1 886 Kč 
s DPH: 2 282 Kč 
Tento hladký bílý papír Olympus MP-10IJ4E je potažen super lesklou keramickou vrstvou, která zaručuje stálost barev, prokreslení detailů a fotografický vzhled.
Vaše cena: 57 Kč 
s DPH: 69 Kč 
Stylová brašna přes rameno Crumpler "Jimmy Bo" s logem Nikon určená pro digitální zrcadlovky. Rozměry 22x17x11 cm.
Vaše cena: 330 Kč 
s DPH: 399 Kč 
D Clean Premium Screen Cleaner (124ml + microfiber wipe 20x20 cm) - čistící roztok umožňuje úspornější řešení čištění TFT/LCD/LED/Plasma obrazovek počítačů, notebooků, TV obrazovek, ale i telefonů, faxů, scannerů a dalších přístrojů .
Vaše cena: 82 Kč 
s DPH: 99 Kč 
Malá rozměry, velká funkcemi a rozsahem svého využití, to je nová fotopast Doerr SnapSHOT Mini. Zařízení je kombinací klasické fotopasti s pohybovým/teplotním čidlem a díky funkci TimeLapse (snímání v nastaveném pravidelném intervalu)
Vaše cena: 2 634 Kč 
s DPH: 3 188 Kč 
Praktický prodlužovací kabel se 6 zásuvkami. . Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě.
Vaše cena: 99 Kč 
s DPH: 119 Kč 
Digitální fotoaparát Fujifilm AX650 má rozlišení 16 Megapixelů, 1/2.3" CCD sensor, 5x optický zoom, 2.7" LCD displej a možnost nahrávat video v HD kvalitě (1280 x 720 pixelů).
Vaše cena: 1 549 Kč 
s DPH: 1 875 Kč 
Filtr B+W XS-Pro Digital AUC Polarizační filtr Käsemann cirkulární MRC nano 67 mm ma zlepšené optické vlastnosti, je tmelený z plan-paralelních skel vysoké kvality a přesně uložen v mosazné objímce s černě lakovaným lůžkem proti postranním odleskům
Vaše cena: 3 095 Kč 
s DPH: 3 745 Kč 


Aktuality a novinky

Předejděte nežádoucím vlivům vlhkého prostředí s odvlhčovači a klimatizacemi Midea Comfee.

Odvlhčovače Midea předchází problémům s kondenzací vody, tvorbě plísní či zatuchlého pachu. Použití je zvláště efektivní při vysoušení novostaveb, vysoušení po havarijních stavech (po záplavách, vytopení bytu), při malování stěn, v místnostech užívaných k sušení prádla v hotelích, penzionech, nemocnicích a v domácnostech, odvlhčení málo větraných prostor jakou jsou chaty a chalupy či odvlhčení zateplených místností, kde se sráží vlhkost na oknech a stéká. Relativní vlhkost vyšší než 65% má negativní vliv na lidský organismus a zvyšuje riziko tvorby plísní. Odvlhčovače výrazně urychlují vysoušecí proces a šetří až 70% nákladů na energii.


Ochraňte své cennosti před deštivým počasím!

Chystáte se do přírody a nechcete, aby Váš fotoaparát nebo tablet podlehl deštivému počasí? Ochraňte ho díky podvodním pouzdrům DiCAPac.


Organizéry kabeláže Easy Product - pouze do vyprodání zásob !

Nabídka organizérů kabeláže Easy Product. Nabídka platí pouze do vyprodání současných skladových zásob.

Bestsellery pro podzimní zahradu!

Nabídka produktů z našeho portfólia, které využijete nejen na podzim na vaší zahradě.
SafePrint - získejte Tesco poukázku

Za nákup spotřebního materiálu SafePrint získejte Tesco poukázku.

[Další zprávy]