Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci
//


Autochladnička G21 C&W 24 l překvapí atraktivním designem a výkonným chlazením.
Vaše cena: 1 402 Kč 
s DPH: 1 696 Kč 
Digitální fotoaparát Fujifilm AX650 má rozlišení 16 Megapixelů, 1/2.3" CCD sensor, 5x optický zoom, 2.7" LCD displej a možnost nahrávat video v HD kvalitě (1280 x 720 pixelů).
Vaše cena: 1 549 Kč 
s DPH: 1 875 Kč 
Autochladnička G21 C&W 33 l překvapí atraktivním designem a výkonným chlazením.
Vaše cena: 1 650 Kč 
s DPH: 1 996 Kč 
Designová fototaška pro systémový kompakt nebo malou videokameru s polstrovaným uchem a řemenem přes rameno.
Vaše cena: 372 Kč 
s DPH: 450 Kč 
Pokladní zásuvka Birch POS-420,24V je velká peněžní zásuvka robusní tvrdé kovové konstrukce s automatickým vysouváním pro pohodlnou a rychlou manipulaci s bankovkami a mincemi.
Vaše cena: 1 550 Kč 
s DPH: 1 876 Kč 
Čtečka magnetických karet Partner řady MR-300 je plnoúčelový komponent za výhodnou cenu. MR-300 je dobře designovaná čtečka magnetických karet s délkou znaku 90 mm a s formátem dat plně kompatabilních s ISO 7810-7813 a JISII normou.
Vaše cena: 1 289 Kč 
s DPH: 1 560 Kč 
Zařízení je kombinací klasické fotopasti s pohybovým/teplotním čidlem a díky funkci TimeLapse (snímání v nastaveném pravidelném intervalu) zároveň náhradou za oblíbený model Doerr ProjectCam. V kompaktním těle se ukrývá 5 Mpx fotoaparát (8 Mpx interpolova
Vaše cena: 6 601 Kč 
s DPH: 7 988 Kč 
Filtr B+W XS-Pro Digital AUC Polarizační filtr Käsemann cirkulární MRC nano 67 mm ma zlepšené optické vlastnosti, je tmelený z plan-paralelních skel vysoké kvality a přesně uložen v mosazné objímce s černě lakovaným lůžkem proti postranním odleskům
Vaše cena: 3 095 Kč 
s DPH: 3 745 Kč 
Unikátní a precizně zpracovaná konstrukce zajišťuje, že jednotka má vysokou účinnost a bezpečnost s nízkou spotřebou. Přístroj používá UV-A světlo, které láká létající hmyz, který je následně elektrickým proudem na vnitřních sítích paralyzován, a pak padá
Vaše cena: 2 474 Kč 
s DPH: 2 993 Kč 


Aktuality a novinky

Nabijte si baterii kdekoliv

Revoluční a ekologický způsob dobíjení elektonicky Moderní design a funkčnost

Výroba kalendáře u vás v kanceláři nebo doma snadno a rychle se zvýhodněným setem.

Chcete svoji firmu prezentovat ve vlastním kalendáři? Nebo jen udělat radost svým blízkým? S naší zvýhodněnou sadou si zvládnete svázat hned 100 kalendářů sami a po dokoupení dalšího spotřebního materiálu samozřejmě neomezeně dalších.


NOVINKA - Optické příslušenství Doerr pro bajonet micro 4/3 (Olympus, Panasonic)

Nově v sortimentu - Optické příslušenství Doerr pro bajonet micro 4/3 (Olympus, Panasonic).

Plíseň, zatuchlý vzduch a vlhkost nemají šanci! Odvlhčovače Midea.

Odvlhčovače Midea předchází problémům s kondenzací vody, tvorbě plísní či zatuchlého pachu. Použití je zvláště efektivní při vysoušení novostaveb, vysoušení po havarijních stavech (po záplavách, vytopení bytu), při malování stěn, v místnostech užívaných k sušení prádla v hotelích, penzionech, nemocnicích a v domácnostech, odvlhčení málo větraných prostor jakou jsou chaty a chalupy či odvlhčení zateplených místností, kde se sráží vlhkost na oknech a stéká. Odvlhčovače od Midea jsou vybaveny přiměřeně velikou nádrží na vodu a protiprachovým filtrem, který je možno vyjmout a vyčistit. Konstantní hladina vlhkosti je zajištěna pomocí zabudovaného senzoru vlhkosti.

D Clean - čistící prostředky pro notebooky, televize, PC, tabule, klávesnice atd...

Výběr z široké nabídky čistících prostředků pro elektroniku. V nabídce čistící prostředky pro PC, notebooky, plasty, klávesnice, myši, tabule, fotoaparáty a jiné.

Rozšiřte svou nabídku služeb o přímý tisk fotografií a dopřejte tak svým zákazníkům přidanou hodnotu.

Chcete Vašim zákazníkům nabídnout víc? Chcete zlepšit Vaše služby? Pořiďte si kiosek Mitsubishi EasyPhoto a přilákejte stávající i nové zákazníky na přímý tisk fotografií.

Cestovní adaptéry pro Vaše elektrické spotřebiče

Nabídka cestovních adaptérů pro Vaše elektronická zařízení pro pobyty v cizině, ale i pro možnost zapojení spotřebičů zakoupených v cizině (nejen) v Čechách.


Hygienické potřeby

Firma Celtex nabízí kvalitní sortiment produktů, které jsou vyrobeny výhradně ze 100% celulózy a za velmi příznivou cenu. Značka Tork je odpovědí na všechny potřeby v oblasti utírání, sušení, čištění nebo leštění.

[Další zprávy]