Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Lehký kompaktní stylový fotoaparát Fujifilm Instax mini 8 s vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Obsluha je jednoduchá - zkontrolujte nastavení pomocí LED indikátoru a stiskněte spoušť. Instantní fotografie velikosti kreditní karty bude hoto
Vaše cena: 1 810 Kč 
s DPH: 2 190 Kč 
Špičkový model původně vyvinutý pro profesionály se vyznačuje dostatečně tuhou konstrukcí, použitím lehkých hliníkových materiálů snižuje celkovou hmotnost a zároveň unikátní konstrukce zabezpečuje složení žebříku do minimální možné úložné velikosti.
Vaše cena: 3 718 Kč 
s DPH: 4 499 Kč 
Sušení potravin je jednou z nejstarších metod uchovávání potravin. Pomocí sušičky G21 Harmony small lze sušit nejrůznější druhy potravin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po ovocné rolky a obiloviny.
Vaše cena: 5 369 Kč 
s DPH: 6 496 Kč 
Mobilní klimatizaci použijte tam, kde je třeba. Věděli jste, že účinně odvlhčit prostor můžete i klimatizací? V létě s ní můžete klimatizovat, v zimě ji použít na odvlhčení prostor. Midea MPS1-07CRN1 je vhodná pro místnosti až do cca 24m2.
Vaše cena: 6 480 Kč 
s DPH: 7 841 Kč 
Baterie Kodak KAA-1 Alkaline Max balení 10 ks, tužkové jsou baterie typu AA pro digitální fotoaparáty a jiná elektronická zařízení. Odtrhávací proužek s 10 kusovými bateriemi.
Vaše cena: 81 Kč 
s DPH: 98 Kč 
Značkový zahradní gril s udírnou G21 BBQ big. Velmi oblíbený zahradní gril s udírnou značky G21. Známý také pod názvem „Lokomotiva“Ideální pro grilování, uzení, pečení, pomalé vaření ale i udržování teploty. Díky širokým možnostem použití se stal rychle j
Vaše cena: 3 305 Kč 
s DPH: 3 999 Kč 
Nástěnná klimatizace Comfee MSR23-09HRDN1-QE vhodná pro místnosti do 32m2 (při výšce stropu 2,51m) v bílém provedení. Vhodná pro klimatizování, odvlhčování a díky PTC vytápění až do venkovní teploty -15°C. POZOR Nevyžaduje odbornou montáž !
Vaše cena: 14 216 Kč 
s DPH: 17 202 Kč 
Pomocí HERO snadno zachytíte a sdílíte svůj svět. Umožňuje točit vysoce kvalitní videa v režimech 1080p30 a 720p60.
Vaše cena: 3 120 Kč 
s DPH: 3 775 Kč 
Fototaška na zrcadlovky nebo videokamery (+ příslušenství) s měkkým polstrovaným uchem a řemenem přes rameno. Horní přístup s odklápěním od těla, velká přední a síťované boční / vnitřní kapsy, černý variabilní interiér.
Vaše cena: 454 Kč 
s DPH: 549 Kč 


Aktuality a novinky

Čtečky karet k Vaší každodenní potřebě

Máme tu pro Vás nejen čtečky RFID, ale i čtečky karet k Vaší každodenní potřebě.

Nemůžete být u vody? Udělejte si příjemně doma i v kanceláři. Klimatizace Comfee.

Pokojová teplota 22-24°C a relativní vlhkost 50% je komfortní prostředí pro nejlepší výkon, činnost těla a mysli. Comfee klimatizace ochladí a vyčistí vzduch, odvedou teplo, zároveň snižují vlhkost vzduchu a můžete s nimi i přítápět (pouze nástěnné). Co je standardem ve vašem autě by nemělo chybět ve vaší domácnosti či kanceláři.

Velký výběr kioskových tiskáren STAR Micronics

Kioskové tiskárny Star nabízí odolnost, univerzálnost a tiskové funkce nezbytné pro úspěšnou instalaci kiosků. Vysoce kvalitní účtenky a tisk vstupenek na všech úrovních, od tisku s otevřeným návinem papíru a tradičními kiosky, k výbornému kompaktnímu řešení.

Objektivy Sigma

Objektivy Sigma nově v nabídce!


Elo touch X-SERIE

Nová dimenze dotykových počítačů

Akce Safeprint + dárek zdarma

Užijte si hravé léto ke každému toneru Safeprint nafukovací míč.

Odolná, vodotěsná pouzdra pro vaše fotoaparáty, telefony, notebooky, čtečky knih .....pro vaše létní cesty.

Firma Peli nabízí již přes 35 let vysoce kvalitní odolná pouzdra z mimořádně kvalitních materiálů. V nabídce jsou boxy od velikosti Micro (telefony...) až po velké transportní boxy. Všechny vynikají bezkonkurenční mechanickou odolností, odolností proti vodě, prachu, písku. Vyrábí se v USA a v Evropě a je na ně poskytována doživotní záruka. Typické použití: cestování, cyklistika, vodní sporty, horolezectví, expediční výpravy, transport, pro ozbrojené složky, hasiče, záchrannou službu...

Pokladní termo tiskána účtenek CITIZEN CT-310-II s portem USB a seriál.

Nová POS tiskárna účtů v kompaktním designu a integrovaným zdrojem je ideálním řešením pro vaše pokladní místo.

Kompatibilní tonery za bezva ceny! Uspořte náklady na váš tisk.

Alternativní plně kompatibilní tonery nyní nakoupíte u Penta CZ s.r.o. za báječné ceny. Neutrácejte zbytečně za své tisky, spořte s kompatibilními tonery.

[Další zprávy]