Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Tato vysoce kvalitní zahradní houpačka značky G21 nesmí chybět na zahradě v létě. Je určená pro děti s maximální váhou 45 kg. Nejvyšší standard provedení bezpečnosti, vlastní certifikáty podléhající nejpřísnějším světovým kritériím.
Vaše cena: 1 900 Kč 
s DPH: 2 299 Kč 
Malá rozměry, velká funkcemi a rozsahem svého využití, to je nová fotopast Doerr SnapSHOT Mini. Zařízení je kombinací klasické fotopasti s pohybovým/teplotním čidlem a díky funkci TimeLapse (snímání v nastaveném pravidelném intervalu)
Vaše cena: 2 965 Kč 
s DPH: 3 588 Kč 
Baterie Kodak KAA-1 Alkaline Max balení 10 ks, tužkové jsou baterie typu AA pro digitální fotoaparáty a jiná elektronická zařízení. Odtrhávací proužek s 10 kusovými bateriemi.
Vaše cena: 81 Kč 
s DPH: 98 Kč 
Pomocí HERO snadno zachytíte a sdílíte svůj svět. Umožňuje točit vysoce kvalitní videa v režimech 1080p30 a 720p60.
Vaše cena: 3 120 Kč 
s DPH: 3 775 Kč 
Sušení potravin je jednou z nejstarších metod uchovávání potravin. Pomocí sušičky G21 Harmony big lze sušit nejrůznější druhy potravin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po ovocné rolky a obiloviny.
Vaše cena: 6 195 Kč 
s DPH: 7 496 Kč 
Nástěnná klimatizace Comfee MSR23-12HRDN1-QE je vhodná pro místnosti do 40m2 (při výšce stropu 2,51m) v bílém provedení a s dálkovým ovládáním. POZOR Nevyžaduje odbornou montáž! Vhodná i pro vytápění až do venkovní teploty -15°C .....
Vaše cena: 15 563 Kč 
s DPH: 18 831 Kč 
Mobilní klimatizaci použijte tam, kde je třeba. Věděli jste, že účinně odvlhčit prostor můžete i klimatizací? V létě s ní můžete klimatizovat, v zimě ji použít na odvlhčení prostor. Midea MPS1-07CRN1 je vhodná pro místnosti až do cca 24m2.
Vaše cena: 6 480 Kč 
s DPH: 7 841 Kč 
Značkový zahradní gril s udírnou G21 BBQ big. Velmi oblíbený zahradní gril s udírnou značky G21. Známý také pod názvem „Lokomotiva“Ideální pro grilování, uzení, pečení, pomalé vaření ale i udržování teploty. Díky širokým možnostem použití se stal rychle j
Vaše cena: 3 305 Kč 
s DPH: 3 999 Kč 
Fototaška na zrcadlovky nebo videokamery (+ příslušenství) s měkkým polstrovaným uchem a řemenem přes rameno. Horní přístup s odklápěním od těla, velká přední a síťované boční / vnitřní kapsy, černý variabilní interiér.
Vaše cena: 454 Kč 
s DPH: 549 Kč 


Aktuality a novinky

Novinky v sortimentu

Představujeme novinky v našem sortimentu.

Dalekohledy Hama a Celestron

Dalekohledy Hama a Celestron - novinka v sortimentu

Čistící prostředky D CLEAN - Udržujte svou elektroniku v čistotě

Výběr z široké nabídky čistících prostředků D Clean.

iPenta CZ č. 2656 - Čistírna skladu 19.05.2015

From: vanis@penta.cz To: cenyweb@penta.cz

Komplexní hygienická řešení pro Vaši firmu.

Firma Celtex nabízí kvalitní sortiment produktů, které jsou vyrobeny výhradně ze 100% celulózy a za velmi příznivou cenu. Značka Tork je odpovědí na všechny potřeby v oblasti utírání, sušení, čištění nebo leštění.

Safeprint dárky

Nakupujte u nás SAFEPRINT a užijte si dárky

Přichází jaro! Připravte se na něj díky podvodním pouzdrům DiCAPac - ochrání Vaše elektronické hračky a jiné cennosti.

Cestujete rádi? Bojíte se o své elektronické hračky a cennosti? Pořiďte si originální podvodní pouzdra DiCAPac a ochraňte své mobilní telefony, fotoaparáty, tablety a jiné cennosti před vodou, vlhkem, prachem, pískem a jinými nepříznivými vlivy.

Safeprint dárky

Nakupujte u nás SAFEPRINT a užijte si dárky

Široký výběr tiskáren Brother s prodlouženou 3 letou zárukou po registraci. Vybere si opravdu každý!

Sháníte tiskárnu/multifunkční zařízení domů nebo i do kanceláře? Využijte široké nabídky menších i větších tiskáren či multifunkčních zařízení pro jakékoliv využití.

USB 2.0 aktivní prodlužovací a propojovací kabely - Nově v nabídce

Nově jsme pro Vás zařadili do nabídky aktivní prodlužovací adaptéry USB v délce 10m a 5m a aktivní propojovací adaptéry v délce 10,15 a 20 m.

[Další zprávy]