Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-ONE určené pro kompaktní digitální fotoaparáty s externím zoomem. Chrání fotoaparát před vodou, sněhem, pískem a prachem. Pouzdro má zabudovaný nástavec pro objektiv - možnost použití zoomu i uvnitř pouzdra.
Vaše cena: 578 Kč 
s DPH: 699 Kč 
Designové pouzdro pro kompaktní fotoaparáty na opasek + řemínek na krk, bezpečný horní přístup s odklápěním od těla, světlý interiér s kapsičkou, vnitřní rozměry 6x2,5x9,5 cm, barva černá/oranžová.
Vaše cena: 222 Kč 
s DPH: 269 Kč 
Kvalitní fotoalbum na 20 fotografií formátu 10x15 - šedá barva - 1 ks.
Vaše cena: 103 Kč 
s DPH: 125 Kč 
Výrobce filtrů B+W, firma Schneider Kreuznach, přiišel se zcela revoluční nano vrstvou, která kryje sedm antireflexních vrstev MRC o celkové síle 400nm.
Vaše cena: 1 327 Kč 
s DPH: 1 606 Kč 
Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-S3 určené pouze pro bezzrcadlovky se zoomem - digitální fotoaparát, který kombinuje vlastnosti digitálních zrcadlovek a kompaktů (např. Olympus PEN, Sony NEX, Nikon 1 nebo Canon EF-M).
Vaše cena: 1 363 Kč 
s DPH: 1 649 Kč 
Fototiskárna od společnosti Mitsubishi - nejlepší, nejrychlejší a energeticky nejúspornější tiskárna CP-D70DW s kompaktními rozměry pro PC (Windows XP, Vista, 7) a MAC.
Vaše cena: 24 740 Kč 
s DPH: 29 935 Kč 
Kinofilm Kodak Color Plus 200 DB 135-36.
Vaše cena: 52 Kč 
s DPH: 63 Kč 
Fototiskárna od společnosti Mitsubishi - nejlepší, nejrychlejší a energeticky nejúspornější tiskárna CP-D707DW s revoluční dvoupatrovou konstrukcí pro PC (Windows XP, Vista, 7) a MAC.
Vaše cena: 34 690 Kč 
s DPH: 41 975 Kč 
Lehký kompaktní stylový fotoaparát Fujifilm Instax mini 8 s vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Obsluha je jednoduchá - zkontrolujte nastavení pomocí LED indikátoru a stiskněte spoušť.
Vaše cena: 1 810 Kč 
s DPH: 2 190 Kč 


Aktuality a novinky

Využijte k nákupu mobilní klimatizace zimní výprodejové ceny!!!!

Mobilní klimatizace představují velmi efektivní řešení v případě, že potřebujete chladit rychle a operativně. Přístroje nevyžadují odbornou montáž ani rozsáhlé stavební úpravy a jsou ihned připraveny k použití. Mobilní klimatizace lze volně přemisťovat z jedné místnosti do druhé a klimatizovat/odvhlčovat tak různé místnosti. Výhodou mobilní klimatizace je nižší pořizovací cena oproti nástěnným klimatizacím a to také díky ušetřeným finančním prostředkům za montáž a související stavební práce. Mobilní klimatizace vytváří ideální pokojové prostředí. Chlazení a odvlhčení v jednom. Jednotka je sestavena a připravena k použití, stačí připojit hadici odváděného vzduchu.

Ochraňte své cennosti před nepříznivými podmínkami jako je déšť, vlhko nebo sníh.

Chcete vyrazit ven, ale bojíte se o svůj mobilní telefon či tablet? Pořiďte si podvodní pouzdro DiCAPac a budete mít své cennosti v suchu.


Kompaktní, elegantní a spolehlivé servery Synology pro domácí použití i malé firmy....

Společnost Synology nabízí dostupný způsob centrálního ukládání dat, jednoduché zálohování, sdílení a synchronizaci souborů na různých platformách a přístup k datům odkudkoli. „5S“ představuje pilíř základních hodnot společnosti Synology, které se projevují ve vlastnostech jejích produktů a rysech jejího dalšího směřování.


Peach: Kancelářská zařízení za "slušný" peníz!

Peach je švýcarská značka založená v roce 1998 pro levné, ale kvalitní produkty. Nabízí ucelenou nabídku sortimentu pro menší kanceláře i domácnosti. S produkty Peach můžete prezentovat vaši firmu na vysoké profesionální úrovni. Vytvořte si profil firmy, nabídky, ceníky, kalendáře nebo si jen udělejte pořádek v dokumentech jednou pro vždy.

Udělejte radost svým známým a obdarujte je vzpomínkovým albem nebo kalendářem.

Chcete potěšit své známé a nenapadá Vás vhodný dárek? Buďte originální a vytvořte jim vzpomínkové album, kalendář nebo jen box s fotkami z nejdůležitějších událostí.


Nabíječky autobaterií CTEK vás "na holičkách" nenechají.

CTEK konstruuje a vyvíjí jedinečnou řadu kompaktních a flexibilních nabíječů pro akumulátory s velkým výkonem. Dodávají se jak pro běžné, tak i pro profesionální uživatele; nabíječe CTEK je možné používat v automobilech, v lodích, ve strojích pro venkovní použití, pro údržbu trávníků a zahrad, stejně jako ve vozidlech pro rekreaci a pohyb v terénu. Mnohaletým výzkumem elektrochemie akumulátorů a elektroniky v kombinaci s průkopnickým designem výrobků vyvinul CTEK kompletní řadu vyspělých nabíječů akumulátorů s rozsahem výkonů od 10 W do 400 W.

Avacom: Kvalitní a spolehlivé baterie pro Váš notebook, fotoaparát nebo mobilní telefon.

Chcete si pořídit náhradní baterii do Vašeho notebooku nebo mobilního telefonu a originální Vám přijdou drahé? Pořiďte si kvalitní a spolehlivé baterie za příznivou cenu od Avacomu.

[Další zprávy]