Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


D Clean Premium Screen Cleaner (124ml + microfiber wipe 20x20 cm) - čistící roztok umožňuje úspornější řešení čištění TFT/LCD/LED/Plasma obrazovek počítačů, notebooků, TV obrazovek, ale i telefonů, faxů, scannerů a dalších přístrojů .
Vaše cena: 82 Kč 
s DPH: 99 Kč 
D Clean Premium screen Clean Ultra Gel (200ml) je speciální čistící gel (200 ml) na TFT/LCD/Plasma obrazovky a laptopy je vysoce účinný, nezatéká a v kombinaci s profesionální utěrkou D-WIPES nezanechává skvrny a čistí dokonale beze šmuh.
Vaše cena: 98 Kč 
s DPH: 119 Kč 
Tento hladký bílý papír Olympus MP-10IJ4E je potažen super lesklou keramickou vrstvou, která zaručuje stálost barev, prokreslení detailů a fotografický vzhled.
Vaše cena: 57 Kč 
s DPH: 69 Kč 
Designové pouzdro pro kompaktní fotoaparáty na opasek + řemínek na krk, bezpečný horní přístup s odklápěním od těla, světlý interiér s kapsičkou, vnitřní rozměry 6x2,5x9,5 cm, barva černá/oranžová.
Vaše cena: 222 Kč 
s DPH: 269 Kč 
Praktický prodlužovací kabel se 6 zásuvkami. . Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě.
Vaše cena: 99 Kč 
s DPH: 119 Kč 
Notebook - Intel Pentium 2020M Ivy Bridge, 15.6" LED 1366x768, RAM 4GB DDR3, Intel HD Graphics 3000, HDD 500GB 5400 otáček, DVD, WiFi, Bluetooth, webkamera, čtečka paměťových karet, HDMI,bez OS
Vaše cena: 6 539 Kč 
s DPH: 7 913 Kč 
Digitální fotoaparát Fujifilm AX650 má rozlišení 16 Megapixelů, 1/2.3" CCD sensor, 5x optický zoom, 2.7" LCD displej a možnost nahrávat video v HD kvalitě (1280 x 720 pixelů).
Vaše cena: 1 549 Kč 
s DPH: 1 875 Kč 
Outdoorový odolný fotoaparát Fujifiml XP70 váží pouze 179g (včetně baterie a paměťové karty). Fujifilm XP70 je vodotěsný do hloubky 10m. S rozlišením 16 Megapixelů a 5x optickým zoomem Vám udělá kvalitní fotografie nejen pod vodou.
Vaše cena: 4 111 Kč 
s DPH: 4 975 Kč 
Filtr B+W XS-Pro Digital AUC Polarizační filtr Käsemann cirkulární MRC nano 67 mm ma zlepšené optické vlastnosti, je tmelený z plan-paralelních skel vysoké kvality a přesně uložen v mosazné objímce s černě lakovaným lůžkem proti postranním odleskům
Vaše cena: 3 095 Kč 
s DPH: 3 745 Kč 


Aktuality a novinky

Kdo si hraje, nezlobí!

Zabavte své ratolesti novou hračkou. Kuchyňky pro malé princezny, řemeslný ponk pro malého kutila, odrážedla, bagr na písek nebo třeba žehlička, vysavač či pračka..... projděte si nabídku hraček G21.


Bublinkové, fixační, krycí fólie, lepící pásky, ruční zavírače kartónu, odvíječe stretch fólie.... zabalte bezpečně své zboží

Chraňte své zboží při přepravě bublinkovou fólií či černou fólií proti zvědavcům. Stretchové fólie krátkodobě chrání i proti povětrnostním vlivům a pomáhají fixovat zboží na paletách. Hnědá (havana) lepící páska pro spolehlivé lepení krabic či převazování různých předmětů. Je vyrobena z pevného polypropylenu, má vysokou dotekovou lepivost a vyhovuje ruční aplikaci i použití odvíječe. Velmi dobře přilne ke všem lepenkovým povrchům a plastovým obalům, samozřejmostí je velmi lehké odvíjení. Je velmi účinná a odolná vůči roztrhání.

SafePrint - získejte Tesco poukázku

Za nákup spotřebního materiálu SafePrint získejte Tesco poukázku.


Staňte se domácím kutilem...

Nejenom Fiskars produkty za výhodné ceny naleznete v naší nabídce. Zahradní domky, skleníky, žebříky, grily....vše co se může správnému kutilovi na zahradě či v domácnosti hodit.


Rozšiřte svou nabídku služeb o přímý tisk fotografií z PC/MAC nebo samoobslužného kiosku

Chcete rozšířit nabídku svých služeb a dopřát zákazníkům možnost zvěčnit si jejich nejdůležitější okamžiky? Pořiďte si profesionální fototiskárnu k PC nebo samoobslužný kiosek a fotky budou mít ihned!

Autonabíječky CTEK: Snadná obsluha a připojení k baterii...

Hlavní přednosti společné všem nabíječům CTEK BEZPEČNOST: Neohrožují uživatele, citlivou elektroniku vozu ani baterii. Jsou vybaveny ochranou proti jiskření, přepólování a zkratu. Nepodporují vývoj třaskavých plynů. Schváleny pro venkovní použití. JEDNODUCHOST: Snadná obsluha a připojení k baterii s využitím dodávaného příslušenství. Zřetelná a jasná kontrola průběhu nabíjení uživatelem. Jednoduchá volba nabíjecího modu. FLEXIBILITA A UŽITNÁ HODNOTA: Vhodné pro všechny typy olověných akumulátorů. Vyhlazením nabíjecího proudu a důmyslným nabíjecím profilem prodlužují životnost akumulátorů. Dokážou oživit hluboce vybité, částečně sulfatované akumulátory. Nabíjí i při poklesu napětí v síti až do 170V.

Předejděte nežádoucím vlivům vlhkého prostředí s odvlhčovači a klimatizacemi Midea Comfee.

Odvlhčovače Midea předchází problémům s kondenzací vody, tvorbě plísní či zatuchlého pachu. Použití je zvláště efektivní při vysoušení novostaveb, vysoušení po havarijních stavech (po záplavách, vytopení bytu), při malování stěn, v místnostech užívaných k sušení prádla v hotelích, penzionech, nemocnicích a v domácnostech, odvlhčení málo větraných prostor jakou jsou chaty a chalupy či odvlhčení zateplených místností, kde se sráží vlhkost na oknech a stéká. Relativní vlhkost vyšší než 65% má negativní vliv na lidský organismus a zvyšuje riziko tvorby plísní. Odvlhčovače výrazně urychlují vysoušecí proces a šetří až 70% nákladů na energii.

[Další zprávy]