Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


QuickScan Lite Imager QW2100 je malý a lehký ruční snímač čárových kódů v ergonomickém provedení, vhodný pro každodenní používání
Vaše cena: 1 781 Kč 
s DPH: 2 155 Kč 
Star mPOP je první zařízení na světě, které nabízí kombinaci Bluetooth tiskárny účtenek šíře 58mm a pokladní zásuvky.
Vaše cena: 9 942 Kč 
s DPH: 12 030 Kč 
HERO4 Session je o 50% menší a 40% lehčí než ostatní kamery HERO4. Jde o vůbec nejlépe nositelnou a připevnitelnou kameru GoPro. Díky úhlednému a všestrannému designu se hodí kamkoliv - od surfu po zasněžená místa či relaxaci s přáteli.
Vaše cena: 7 170 Kč 
s DPH: 8 675 Kč 
Prodlužovací napájecí kabel o délce 1,8m.
Vaše cena: 53 Kč 
s DPH: 64 Kč 
Lehký kompaktní stylový fotoaparát Fujifilm Instax mini 70 vámi může být díky svým kompaktním rozměrům všude. Instantní fotografie velikosti kreditní karty bude hotová během několika minut - pestrá a jasná.
Vaše cena: 2 878 Kč 
s DPH: 3 482 Kč 
Nová generace mobilních tiskáren STAR Micronics přináší model s označením SM-L200 s tiskem přes rozhraní Bluetooth a novým designem zaujme příznivou cenou, vysokou odolností a rychlým tiskem.
Vaše cena: 5 413 Kč 
s DPH: 6 549 Kč 
Propracovaná, vysoce výkonná pokladní tiskárna s odtrhovací lištou nebo automatickou horní řezačkou
Vaše cena: 3 390 Kč 
s DPH: 4 102 Kč 
D Clean Profesionální mikrofázová utěrka D-WIPES (20 x 20 cm) lze použít na TFT/ LCD/Plasma monitory.
Vaše cena: 32 Kč 
s DPH: 39 Kč 
goobay Montážní rámeček pro 1x 2,5" HDD/SSD do 3.5" pozice Pomocí rámečku vložte do pozice 3.5" pevný disk (i SSD) rozměru 2.5". Sada obsahuje vše potřebné, včetně instalačního materiálu (šroubky). Odolné kovové provedení pro lepší odvod tepla.
Vaše cena: 45 Kč 
s DPH: 54 Kč 


Aktuality a novinky

Elo Touch cenová nabídka, ..... a nejen na Black Friday

Využijte speciální cenové nabídky Penta na nejprodávanější monitory, nejen na černý pátek! Akce je platná do vyprodání zásob.

Kupte si Office! Vaše nápady odlišují vaši firmu od ostatních. Pomocí šablon z Wordu či Excelu nebo pomocí nových širokoúhlých šablon PowerPointu můžete z těchto nápadů udělat profesionální prezentace.

Vaše nápady odlišují vaši firmu od ostatních. Pomocí šablon z Wordu či Excelu nebo pomocí nových širokoúhlých šablon PowerPointu můžete z těchto nápadů udělat profesionální prezentace. Když si své soubory uložíte online, budete k nim mít přístup i na cestách a budete rychle moci pozvat ostatní, aby je zobrazili nebo upravili.

iPenta CZ č. 2765 - Speciál 26.11.2015

From: vanis@penta.cz To: cenyweb@penta.cz

Seznamte se s novinkami kancelářského sortimentu Peach

Peach je švýcarská značka založená v roce 1998 pro levné, ale kvalitní produkty. Nabízí ucelenou nabídku sortimentu pro menší kanceláře i domácnosti. S produkty Peach můžete prezentovat vaši firmu na vysoké profesionální úrovni. Vytvořte si profil firmy, nabídky, ceníky, kalendáře nebo si jen udělejte pořádek v dokumentech jednou pro vždy.

S koncem roku je čas na pořízení nového kalendáře na rok 2016. Vytvořte si ho dle svých představ.

Sestava vázacího stroje Peach, výsekového nástroje a spotřebního materiálu v bílé barvě pro vazbu 100 ks kalendářů za speciální cenu Tato sestava se hodí pro občasnou vazbu kalendářů, pokud chcete vázat větší množství častěji, pak je rozhodně vhodnější sestava pod objednacím kódem 388665). Chcete svoji firmu prezentovat ve vlastním kalendáři? Nebo jen udělat radost svým blízkým? S naší zvýhodněnou sadou si zvládnete svázat hned 100 kalendářů sami a po dokoupení dalšího spotřebního materiálu samozřejmě neomezeně dalších. Sestava obsahuje: 1ks Peach Personal Wire Binder/Closer A4 PB300-15 1ks Výsekový nástroj CPW20 100ks Háčky pro kalendáře 150 mm bílé 100ks Vázací hřbet kovový (3/1") A4 průměr 6,4 mm bílý Na způsob vazby kalendáře na podobném stroji se můžete podívat zde: http://www.youtube.com/watch?v=x85iSv-rP3Y&feature=player_embedded

Flipcharty Magnetoplan: Předávejte informace svým zaměstnancům a zákazníkům nejen v konferenční místnosti! Obvykle dostupné do 2 prac. dnů.

S Flipcharty Magnetoplan předávejte informace rychle a jednoduše nejen svým zaměstnancům a zákazníkům. Flipcharty jsou využitelné na konferencích, seminářích a školeních, ale i jako viditelný prostředek pro sdělení jakékoliv informace.

Dclean

Profesionální čistota IT technologií předchází poruchám systémů či komponent, chybám, zkreslením, nepřesnostem i únavě a stresu.

Dalekohledy Hama a Celestron

Dalekohledy Hama a Celestron - dárky na Vánoce nejen pro myslivce.

Windows 10 se spouští o 28 % rychleji než Windows 7, rychleji se i obnoví z režimu spánku.

Je to Windows, který znáte, a je ještě lepší. Windows 10 se spouští o 28 % rychleji než Windows 7, rychleji se i obnoví z režimu spánku. Navíc obsahuje bezprecedentní počet bezpečnostních funkcí a je navržený tak, aby fungoval s hardwarem a softwarem, který už používáte. Velkým krokem u Microsoft Windows 10 je návrat klasické nabídky Start, která však dokáže kromě nainstalovaných programů zobrazit i menší živé dlaždice. Například počasí, nepřečtené zprávy či poslední informace ze sociálních sítí. Zajímavým prvkem jsou zcela přepracované notifikace v pravé části uživatelského rozhraní. Velkým tahákem se ovšem stane virtuální asistentka Cortana. Kromě pochopení hlasových povelů vás dokáže i včas upozornit na nadcházející událost v kalendáři. Samozřejmostí je pokračující integrace s cloudovou službou OneDrive, takže všechny svoje soubory budete mít neustále u sebe. V mobilním telefonu, v tabletu a samozřejmě i v klasickém počítači. Široká škála nových aplikací. Windows 10 se dodává s úplně novým prohlížečem Microsoft Edge, který posune vaši práci s webem na novou úroveň. S Windows 10 zvládnete vše rychleji! Jednoduše si přichyťte až čtyři aplikace na obrazovku a prohlédněte si všechny otevřené úlohy v jednom zobrazení. Jestli potřebujete víc místa nebo si chcete věci uspořádat podle projektů, můžete si dokonce vytvořit virtuální plochy.

Objektivy Sigma

Objektivy Sigma, nejprodávanější modely skladem!

[Další zprávy] 

why do men cheat mapbiquity.com husbands who cheat


  

why do men cheat mapbiquity.com husbands who cheat


   

wife cheated on me maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com husbands that cheat