Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Sušení potravin je jednou z nejstarších metod uchovávání potravin. Pomocí sušičky G21 Harmony big lze sušit nejrůznější druhy potravin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po ovocné rolky a obiloviny.
Vaše cena: 6 195 Kč 
s DPH: 7 496 Kč 
Mobilní klimatizaci použijte tam, kde je třeba. Věděli jste, že účinně odvlhčit prostor můžete i klimatizací? V létě s ní můžete klimatizovat, v zimě ji použít na odvlhčení prostor. Midea MPS1-07CRN1 je vhodná pro místnosti až do cca 24m2.
Vaše cena: 6 480 Kč 
s DPH: 7 841 Kč 
Špičkový model původně vyvinutý pro profesionály se vyznačuje dostatečně tuhou konstrukcí, použitím lehkých hliníkových materiálů snižuje celkovou hmotnost a zároveň unikátní konstrukce zabezpečuje složení žebříku do minimální možné úložné velikosti.
Vaše cena: 3 718 Kč 
s DPH: 4 499 Kč 
Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, zahradního nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoha dalšího. Na pevný pozinkovaný rám přimontujete ocelový, žárově pozinkovaný plech s práškovým nástřikem, který je odolný vůči špatné
Vaše cena: 7 272 Kč 
s DPH: 8 799 Kč 
Fototaška na zrcadlovky nebo videokamery (+ příslušenství) s měkkým polstrovaným uchem a řemenem přes rameno. Horní přístup s odklápěním od těla, velká přední a síťované boční / vnitřní kapsy, černý variabilní interiér.
Vaše cena: 454 Kč 
s DPH: 549 Kč 
Tento zahradní nábytek splní všechna Vaše očekávání, zejména poté, pokud jej vyzkoušíte. Posezení je díky robustní konstrukci velice pohodlné, židle mají rozměrnější sedáky.
Vaše cena: 661 Kč 
s DPH: 800 Kč 
Nástěnná klimatizace Comfee MSR23-12HRDN1-QE je vhodná pro místnosti do 40m2 (při výšce stropu 2,51m) v bílém provedení a s dálkovým ovládáním. POZOR Nevyžaduje odbornou montáž! Vhodná i pro vytápění až do venkovní teploty -15°C .....
Vaše cena: 15 563 Kč 
s DPH: 18 831 Kč 
Dalekohled Olympus 8x40 DPS-I
Vaše cena: 2 065 Kč 
s DPH: 2 499 Kč 
Baterie Kodak KAA-1 Alkaline Max balení 10 ks, tužkové jsou baterie typu AA pro digitální fotoaparáty a jiná elektronická zařízení. Odtrhávací proužek s 10 kusovými bateriemi.
Vaše cena: 81 Kč 
s DPH: 98 Kč 


Aktuality a novinky

Komplexní hygienická řešení pro Vaši firmu.

Firma Celtex nabízí kvalitní sortiment produktů, které jsou vyrobeny výhradně ze 100% celulózy a za velmi příznivou cenu. Značka Tork je odpovědí na všechny potřeby v oblasti utírání, sušení, čištění nebo leštění.

Akce Safeprint + dárek zdarma

Užijte si hravé léto ke každému toneru Safeprint nafukovací míč.

Star mPOP

Star mPOP nabízí kombinaci Bluetooth tiskárny a pokladní zásuvky.

Doprodej DEMO produktů značky Motorola, akce platná do vyprodání zásob

Tato společnost se zabývá vývojem analogových a digitálních obousměrných vysílaček, hlasových a datových komunikačních produktů a systémů a dalších produktů. V současnosti doprodáváme DEMO kusy od čteček až po pouzdra značky Motorola.

Akce Safeprint + dárek zdarma

Užijte si hravé léto ke každému toneru Safeprint nafukovací míč.

Používáte RFID - nabízíme nepřeberné množství příslušenství

RFID je moderní technologie identifikace objektů pomocí radiofrekvenčních vln. Tento systém lze úspěšně nasadit v mnoha odvětvích a oblastech, kde je kladen důraz na co nejrychlejší a přesné zpracování informací a okamžitý přenos těchto načtených dat k následnému zpracování. My Vám nabízíme nepřeberné množství příslušenství od čipových karet přes klíčenky po čipové náramky.

Elo Touch I-serie

ELO TOUCH I-SERIE Nová řada interaktivních dotykových obrazovek!

Tiskárna STAR Micronics - TSP - 650II - jeden model s několika možnostmi upgradu

Rychlá a levná termální tiskárna účtenek řady TSP650II nabízí všestrannost na všech úrovních s řadou možností připojení pro EPOS a MPOS. TSP650II kombinuje vysokou kvalitu tisku se spolehlivostí , obsahuje jednoduché funkce set – up a marketing software Star AutoLogo ™ – to vše za skvělou cenu .

Doprodej DEMO kusů produktů značky Zebra, akce platná do vyprodání zásob

Produkty Zebra se používají především pro tisk štítků s čárovými kódy, účtenek, identifikačních plastových karet, náramků a tagů. V současnosti doprodáváme DEMO kusy od tiskáren až po etikety od této značky.

Citizen tiskárny

Teď již zvládnete tisk vstupenek, stuh nebo i štítků s tiskárnou Citizen.

[Další zprávy]