Hledat produkt
Podrobné vyhledávání...

Kategorie Výrobci


Měsíční stolní kalendář formátu 10x15 - černá barva.
Vaše cena: 65 Kč 
s DPH: 79 Kč 
Alternativní baterie Avacom Samsung SLB-10A Li-ion 3.7V 1050mAh 3.8Wh verze 2012 pro Fotoaparáty
Vaše cena: 289 Kč 
s DPH: 350 Kč 
Interiér je ve světlé barvě s kapsičkou na drobnosti. Pouzdro je z pevného materiálu Ballisstic Nylon D1680 v kombinaci s imitací kůže. Barva černá a oranžový proužek. Vnitřní rozměry 7,5x3,5x12 cm.
Vaše cena: 288 Kč 
s DPH: 349 Kč 
Realistický 28 cm závodní volant s 900° Force Feedback včetně velké pedálové sady. Prožijte okamžitý přístup k pohlcujícím a realistickým závodním prožitkům na Xbox One a Windows!
Vaše cena: 3 721 Kč 
s DPH: 4 502 Kč 
Selfie stativ ideální pro autoportréty, akční i sportovní snímky s integrovanou Bluetooth spouští.
Vaše cena: 365 Kč 
s DPH: 442 Kč 
Myš Genius DX-110 v černém provedení disponuje optickým senzorem s výborným rozlišením 1000 DPI a třemi tlačítky, která jsou rozvržena tak, aby byla vhodná pro pravou i levou ruku. Připojení k počítači pomocí USB konektoru na konci 1,5 m dlouhého kabelu.
Vaše cena: 71 Kč 
s DPH: 85 Kč 
Alternativní baterie Avacom pro NT Asus K40/K50/K70.
Vaše cena: 1 280 Kč 
s DPH: 1 548 Kč 
Měkké podvodní pouzdro DiCAPac WP-S3 určené pouze pro bezzrcadlovky se zoomem - digitální fotoaparát, který kombinuje vlastnosti digitálních zrcadlovek a kompaktů (např. Olympus PEN, Sony NEX, Nikon 1 nebo Canon EF-M).
Vaše cena: 1 074 Kč 
s DPH: 1 299 Kč 
Fotoaparát je voděodolný do 3 metrů hloubky a perfektně se hodí k zachycování zážitků při vodních radovánkách. Až 16 megapixelové rozlišení vám zajistí fotografie ve velmi kvalitním provedení. Jistě také oceníte jeho funkci detekce úsměvu a anti-shake.
Vaše cena: 1 070 Kč 
s DPH: 1 295 Kč 


Aktuality a novinky

Fresh n Rebel

Kvalitní bezdrátové reproduktory, které jsou jako stvořené nejen pro milovníky hudby, ale i stylového designu. Reproduktory kombinují vynikající reprodukci zvuku s kvalitními materiály a moderním vzhledem.

Fresh n Rebel

Kvalitní bezdrátové reproduktory, které jsou jako stvořené nejen pro milovníky hudby, ale i stylového designu. Reproduktory kombinují vynikající reprodukci zvuku s kvalitními materiály a moderním vzhledem.


Midea Comfee mobilní klimatizace

Dopřejte si pohodu klimatizovaného prostoru i u Vás doma.

S pořádnou "kapacitou" jde vše líp!

Rádi bychom Vás upozornili na nové trendy dotykových technologií u společnosti Elo Touch. Jistě jste se již setkali s kapacitní technologií, Elo Touch nyní rozšiřuje nabídku svých produktů na veškerý sortiment - dotykových monitorů stolních, open frame, digital signage a dotykových opočítačů. Ceny jsou již srovnatelné s ostatníma velmi používanýma technologiema, u většiny zboží jsou nastaveny promo ceny - proto neváhejte a využijte zajímavé nabídky!

Midea Comfee nástěnné klimatizace

Dopřejte si pohodu klimatizovaného prostoru i u Vás doma.

Tiskárna Star Micronics SM-S230I-UB40 Bluetooth, papír 58mm, iOS/Android

Nová generace mobilních tiskáren STAR Micronics přináší model s označením SM-S230I s tiskem přes rozhraní Bluetooth a novým designem zaujme příznivou cenou, vysokou odolností a rychlým tiskem.

A-Clas

Vhodné řešení pro elektronickou evidenci tržeb.

EET - datová věta

Finanční správa dne 12.5.2016 zveřejnila očekávanou technickou specifikaci, jež je určena pro IT a vývojáře softwarů. Jedná se o dokument s informacemi potřebnými pro vývoj a úpravu pokladních systémů.

Motobatt

Cílem společnosti Motobatt bylo vyvinout baterie s mimořádnými parametry, které budou bez problémů sloužit i v extrémních podmínkách. V roce 2008 vyjela z linky první plně uzavřená AGM „Motobattka“ s konstrukčním řešením Quadflex. Od té doby se akumulátory této značky rozšířily po celém světě.

[Další zprávy]